Календар змагань

наша участь позначається (+)

2016

13.02 Київ Чемпіонат України із ЗФП серед дорослих та юніорів +
23.04 Полтава Всеукраїнські змагання "Кубок пам’яті Олександра Литвиненка" (етап відбору у зб. к. України) +
13-14.05 Житомир Відкрита першість Житомирської області з веслування на човнах "Дракон", (етап відбору у зб. к. України) +
17-18.06 Львів Регата на призи СК "ОТАМАН" +
24-26.06 Київ Чемпіонат України (етап відбору у зб. к. України) +
22-23.07 Львів Всеукраїнсьеі змагання "Кубок Лева" (етап відбору у зб. к. України) +
27-31.07 Рим (Італія) Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» (IDBF)  
8-11.09 Москва (РФ) Чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» (ICF)  
24-25.09 Ковель Всеукраїнські змагання «Кубок машинобудівника» ?
14-16.10 Київ Кубок України +

2015

14-15.2 Київ Чемпіонат України із ЗФП серед дорослих та юніорів  
2.5 Комсомольськ Кубок пам’яті Олександра Литвиненка +
16-17.5 м. Южне Одеської обл. Кубок Чорного моря -
31.5 Дніпропетровськ Кубок Придніпров'я -
19-21.6 Київ Чемпіонат Україны серед юнаків і дорослих +
27.6 Полтава Відкрита першість Полтавської обл. -
2-5.7 Ауронцо-Кадоре (Італія) Чемпіонат Європи серед національних команд ICF  
10-12.7 Львів Регата на призи ВК «Отаман» в човнах аутригер +
31.7-2.8 Дівон-Ле-Бен, Франція Чемпіонат Європи серед клубів IDBF  
19-23.8 Веланд, Канада Чемпіонат світу IDBF серед національних команд  
5-6.9 Київ Пам'ять -
10-13.9 Рачіце, Чехія Чемпіонат світу серед клубів ICF +
2-4.10 Київ Золотий Дракон -
16-18.10 Київ Кубок України ("October Open") +

2014

14-16.02 Київ
Чемпіонат України із ЗФП серед дорослих -
01-03.05 Комсомольськ Чемпіонат України -
14.06 Буковель Карпатський Дракон +
27-29.06 Полтава Відкритий чемпіонат Полтавы -
25-27.07 Rachitse (Чеська Республіка) Чемпіонат Європи IDBF -
03-07.09 Равенна (Італія) Чемпіонат світу Серед клубів IDBF +
27.09 Ковель Кубок Машинобудівника +
18.10
Київ Кубок України ("Осінній марафон") +
27.12 Львів Чемпіонат Львівщини із ЗФП серед дорослих та юніорів. Результати. +