Відкритий чемпіонат Львівської області з ЗФП серед ветеранів веслування, 2014. Результати.

27.12.14 на спортивна база кафедри фізичного виховання Львівського Національного університету Львівська політехніка (м. Львів, Стрийський парк) пройшли змагання «Відкритий чемпіонат Львівської області з ЗФП серед ветеранів веслування» з ідеї ГО веслувальний клуб «Отаман» та за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівською обласною Асоціацією ветеранів спорту, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та Федерацією веслування на байдарках та каное Львівщини.

В змаганнях приймали участь ветерани спорту та спортсмени віком від 16 років, члени клубів та учні спортивних шкіл, відділень УФК, ШВСМ, ФСТ та відомств.

Програма змагань

Змагання проводилися в абсолютній віковій групі:

  Вид програми Вправа Вправа
Чоловіки Штанга 35 кг Жим лежачи Тяга на горизонтальній лавці
Жінки Штанга 30 кг Жим лежачи Тяга на горизонтальній лавці
Чоловіки Біг 3000 м  
Жінки Біг 2000 м  

Переможці та призери в кожному виді програми нагороджувалися грамотами та медалями. Переможці та призери в загальному заліку нагороджувалися кубками та грошовими нагородами.

Погодні умови ускладнили показати високі результати (випав сніг,і було слизько) але усі учасники змагань боролись до самого фінішу.

Переможці та призери Крос 3 км

  1. місце здобув Бородулько В. з часом 11 хв. 42 сек.
  2. місце Вергелес В. з часом 11 хв. 43сек.
  3. місце Солук П. з часом 11 хв. 45 сек.

Переможці та призери у вправі Жим лежачи 35 кг за 2 хв

  1. місце здобув Вергелес В. з результатом 138 раз.
  2. місце Бородулько В. з результатом 137 раз.
  3. місце Корець А. з результатом 132 раз.

А у вправі Тяга лежачи 35 кг за 2 хв

  1. місце здобув знов ж таки Вергелес В. з результатом 154 раз.
  2. місце Баллод Є. з результатом 149 раз.
  3. місце Бородулько В. з результатом 143 раз.

У загальному заліку:

  1. перемогу здобув та головний кубок Вергелес В.,
  2. місце Бородулько В.,
  3. місце Корець А.

Серед жінок

Переможці та призери Крос 2 км

  1. місце здобува Михальська В. з часом 8 хв. 27 сек.
  2. місце Кришталь О. В. з часом 9 хв. 00 сек.
  3. місце Брень з часом 9 хв. 11 сек.

Переможці та призери у вправі Жим лежачи 30кг за 2 хв

  1. місце здобува Коваль С. з результатом 86 раз.
  2. місце Кришталь О. з результатом 70 раз.
  3. місце Шостак О. з результатом 63 раз.

А у вправі тяга лежачи 30 кг за 2 хв

  1. місце здобува знов ж таки Коваль С. з результатом 80 раз.
  2. місце Кришталь О. з результатом 75 раз.
  3. місце Шостак О. з результатом 64 раз.

У загальному заліку

  1. перемогу здобува Кришталь О.,
  2. місце Михальська.,
  3. місце Шостак О.

Серед ветеранів

Переможці та призери Крос 3 км

  1. місце здобув Солук П. з часом 11 хв. 45 сек.
  2. місце Мартиненко Ю. з часом 12 хв. 44 сек.
  3. місце Бундз Р. з часом 13 хв. 44 сек.

Переможці та призери у вправі Жим лежачи 35 кг за 2 хв

  1. місце здобув Романюк Г. з результатом 120 раз.
  2. місце Баллод Є. з результатом 102 раз.
  3. місце Чуніс Р. з результатом 97 раз.

А у вправі тяга лежачи 35кг за 2хв

  1. місце здобув Баллод Є. з результатом 149 раз.
  2. місце Романюк Г. з результатом 139 раз.
  3. місце Бундз Р. з результатом 136 раз.

У загальному заліку

  1. перемогу здобув Баллод Є.,
  2. місце Романюк Г.,
  3. місце Бундз Р.

У змаганнях поза конкурсом приймали участь легкоатлети.

На вправі жимі лежачи де змагалися ветерани, суддівська бригада помилилася зі встановила вагу 42,5 кг так що ветерани виконували вправу з вагою 42,5 кг.

Хочу подякувати всім учасникам змагань за боротьбу, за прагнення до перемоги, та побажати здоров’я, щастя, успіхів в наступних стартах, бажання перемагати, щасливого Нового року та Веселого Різдва Христового.

Головний суддя змагань Бундз Роман Степанович.

Результати відкритого чемпіонату Львівської області з ЗФП серед ветеранів веслування. 27-28.12.2014 жінки м. Львів

Прізвище І. Б. Крос 2 км.
(час)
м. Жим лежачи 30 кг
за 2 хв. (кіл. раз)
м Тяга лежачи 30 кг
за 2хв. (кіл. раз)
м Сума
(зайнятих місць)
Загальне місце
1 Кришталь Олександра 9ꞌ00 2 70 2 75 2 6 1
2 Казимірська Христина 9ꞌ19 4 54 5 21 10 19 6
3 Сторожук Оксана 9ꞌ56 7 56 4 48 7 18 5
4 Лобозінська Катерина 10ꞌ23 10 44 8 38 9 27 10
5 Коваль Софія 10ꞌ07 9 86 1 80 1 11 4
6 Шостак Оля 9ꞌ45 5 63 3 64 3 11 3
7 Ковальчук Галина 10ꞌ01 8 50 7 50 6 21 8
8 Галанчук Марта 9ꞌ455 6 34 10 55 5 21 8
9 Михальська 8ꞌ27 1 52 6 64 3 10 2
10 Брень 9ꞌ11 3 39 9 45 8 20 7
11 Стадник 9ꞌ22 п/к
12 Лабортинова 12ꞌ12 12

Головний суддя змагань Р. С. Бундз

Головний секретар змагань В.П. Милян

Головний спеціаліст управління О. Ю. Любичанська

Результати Відкритого чемпіонату Львівської області з ЗФП серед ветеранів веслування. 27-28.12.2014 чоловіки м. Львів

Прізвище І. Б. Крос 3 км.
(час)
м. Жим лежачи 35 кг
за 2 хв. (кіл. раз)
м Тяга лежачи 35 кг
за 2хв. (кіл. раз)
м Сума
(зайнятих місць)
Загальне місце
1 Бородулько Володимир 11ꞌ42 1 137 2 143 3 6 2
2 Вергелес Віталій 11ꞌ43 2 138 1 154 1 4 1
3 Солук Павло 11ꞌ45 3 95 10 96 16 29 8
4 Федечко Кирил 11ꞌ51 4 89 14 123 10 28 7
5 Шеметило Олександр 12ꞌ03 5 95 10 124 8 23 5
6 Нагорний Сергій 12ꞌ03 6 118 6 119 11 23 5
7 Чічкан Олексій 12ꞌ04 7 84 16 119 11 34 12
8 Білінський Ростислав 12ꞌ045 8 107 7 95 17 32 11
9 Львович Богдан 12ꞌ085 9 79 18 106 14 41 15
10 Корець Андрій 12ꞌ43 10 132 3 126 7 20 3
11 Мартиненко Юрій 12ꞌ44 11 46 21 80 22 54 19
12 Покотило Віталій 13ꞌ04 12 130 4 129 6 22 4
13 Скариш Володимир 14ꞌ35 17 87 15 100 15 47 17
14 Бундз Роман 13ꞌ44 13 70 19 136 5 37 13
15 Борис Тарас 14ꞌ05 14 56 20 83 20 54 19
16 Гаврилюх Тарас 14ꞌ18 15 90 13 81 21 49 18
17 Редько Ярослав 14ꞌ27 16 46 21 95 17 54 19
18 Луцик Андрій 14ꞌ37 18 93 12 124 8 38 14
19 Баллод Євген 14ꞌ41 19 102 8 149 2 29 8
20 Бучковський Андрій 14ꞌ50 20 80 17 94 18 56 22
21 Чуніс Руслан 15ꞌ09 21 97 9 113 13 43 16
22 Романюк Григорій 16ꞌ27 22 120 5 139 4 31 10
23 Кузик 16ꞌ31 23 20 23 40 23 69 23
24 Ханас 11ꞌ11 п/к
25 Кондюк Ярослав 11ꞌ21 п/к
26 Карташов 12ꞌ02 п/к
27 Кумнич 12ꞌ08 п/к
28 Копитко Юрій 12ꞌ14 п/к
29 Латишев 12ꞌ32 п/к

Головний суддя змагань Р. С. Бундз

Головний секретар змагань В.П. Милян

Головний спеціаліст управління О. Ю. Любичанська