Хроніка перемог

2016

23.04 Полтава Всеукраїнські змагання "Кубок пам’яті Олександра Литвиненка"

standard (20) premier open 2000m - 2 місце

standard (20) premier open 200m - 1 місце

Кубок першості

standard (20) premier open 100m - 2 місце

13-14.05 Житомир Відкрита першість Житомирської області з веслування на човнах "Дракон"

standard (20) premier open 2000m - 1 місце

standard (20) premier open 200m - 1 місце

Кубок першості

standard (20) mixed 2000m - 2 місце

standard (20) mixed 200m - 1 місце

24-26.06 Київ Чемпіонат України
22-23.07 Львів Всеукраїнсьеі змагання "Кубок Лева"
24-25.09 Ковель Всеукраїнські змагання «Кубок машинобудівника»
14-16.10 Київ Кубок України

2015

2.05

Комсомольськ

Кубок пам’яті Олександра Литвиненка

standard (20) premier open 2000m - 1 місце

standard (20) premier open 200m - 1 місце

Кубок першості

20-21.06

Киів

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

standard (20) premier open 2000m - 1 місце

standard (20) premier open 500m - 1 місце

standard (20) premier open 200m - 1 місце

standard (20) mixed 2000m - 3 місце

standard (20) mixed 500m - 3 місце

standard (20) mixed 200m - 1 місце

10-14.09

РЕЧІЦЕ (ЧЕХІЯ)

КЛУБНИЙ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ (ICF)

  1. 20 - Seniors Men 500 m - Gold
  2. 10 - Seniors Men 500 m – Gold+Silver
  3. 10 - 40+ Men 500 m - Gold
  4. 10 - Seniors Mixed 500 m - Gold
  5. 10 - Seniors Men 200 m - Gold
  6. 10 - Seniors Mixed 200 m - Gold
  7. 10 - Seniors Men 2000 m – Gold+Silver
  8. 10 - Seniors Mixed 2000 m - Gold
  9. 20 - Seniors Men 2000 m - Gold
-------------------------

Разом: 9 Gold +2 Silver

Абсолютна перемога в класах:

  • "20 - Seniors Men",
  • "10 - Seniors Men",
  • "10 - Seniors Mixed"

17.10

Київ

Кубок України ("October Open 2015")

standard (20) premier open 12km - 1 місце

standard (20) premier mix 12km - 1 місце

Абсолютна перемога

2014

14.06

Буковель

Карпатський Дракон

small boat mixed 200m - 2 місце

small boat premier open 200m - 2 місце

small boat mixed 100m - 2 місце

small boat premier open 100m - 2 місце

Кубок першості

03-07.09

Равенна (Італія)

Чемпіонат світу Серед клубів IDBF

standard (20) premier open 2000m - 1 місце

standard (20) premier open 500m - 2 місце

Кубок першості

27.09

Ковель

Кубок Машинобудівника

standard (20) mixed 500m - 1 місце

standard (20) mixed 200m - 1 місце

Кубок першості

standard (20) premier open 500m - 2 місце

standard (20) premier open 200m - 1 місце

18.10

Київ

Кубок України ("Осінній марафон")

standard (20) premier open 12km - 1 місце